MBA na FPH

První a jediný český MBA program s akreditacemi AMBA a EQUIS

Dnešní svět vlivem mnoha faktorů funguje jinak, než jsme byli zvyklí. Narušené dodavatelské řetězce, vysoké ceny energií, rostoucí inflace a měnící se preference zákazníků přinášejí firmám nové výzvy, na které je třeba vhodně reagovat. Manažery a lídry nutí situace získávat nové znalosti, dovednosti a postoje. S vědomím naší úlohy při rozvoji konkurenceschopnosti firem v ČR přinášíme nový, aktuálním trendům přizpůsobený, program MBA.

Naše MBA studium:

1. se zaměřuje na zkušené manažery.

Podmínkou je alespoň 6 let pracovních zkušeností, z toho aspoň 2 roky se zkušeností s vedením týmu.

2. propojuje teorii s praxí.

Výuku zajišťují zkušení a kvalifikovaní lektoři z FPH VŠE a vybraní manažeři, se kterými fakulta spolupracuje. Při výuce využíváme případové studie ze světových univerzit.

3. nabízí kurzy základních i pokročilých znalostí.

Z oblasti managementu, marketingu, strategie, ekonomie, řízení a vedení lidí, financí a IT.

4. pomáhá zorientovat se v aktuálních tématech.

Např. digitální transformace, umělá inteligence, globální transformace nebo ESG.

5. rozvíjí praktické zkušenosti a řeší komplexní problémy.

Díky korporátním workshopům, které jsou pořádány každý semestr, a během  nichž se řeší reálné problémy skutečných firem.

6. prohlubuje komunikační dovednosti a schopnost práce v rozličných týmech.

Vše je budováno sérií skills seminářů a při řešení úkolů.

7. umožňuje hlubší specializaci ve třetím semestru a nabízí studentům pravidelný individuální studijní rozhovor.

8. vyučujeme v angličtině.

Všechny kurzy jsou vyučovány v angličtině.

9. sdružuje manažery – studenty z ČR a zahraničí se zkušenostmi napříč obory i z různých funkcí.

Přihlašování pro nový akademický rok 2024/25 bude spuštěno na jaře 2024.
Uzávěrka přihlášek prvního kola je 12. června 2024, druhé kolo 6. září 2024.

Struktura studia