Akreditace a členství

MBA program Fakulty podnikohospodářské je první a jediný český MBA program s akreditacemi AMBA a EQUIS

Fakulta podnikohospodářská Vysoké školy ekonomické v Praze (FPH VŠE) je jako jediná fakulta v České republice držitelem prestižní mezinárodní akreditace EQUIS. Díky tomu se řadí mezi 1 % nejlepších byznys škol světa. Tuto akreditaci získávají jen fakulty se špičkovou výukou, vynikajícími akademickými pracovníky, kvalitní vědeckou činností a silným propojením s praxí.

MBA program Fakulty podnikohospodářské je pro období 2021-2024 také držitelem prestižní akreditace AMBA. Mezinárodní akreditace AMBA je považována za nejvýznamnější světovou akreditaci v oblasti MBA studia. Na celém světě ji doposud získalo jen 286 nejlepších byznys škol, jako je např. University of St. Gallen či HEC Paris.

 

Navazující magisterské programy se také pravidelně umísťují v žebříčku sestavovaném Financial Times „Master in Management Ranking . MBA program FPH VŠE je pravidelně hodnocen jako třetí nejlepší MBA program ve střední a východní Evropě.

 

Logo Eduniversal Best Masters Ranking

Vysoká škola ekonomická v Praze se také dlouhodobě umisťuje na předních místech rankingu Eduniversal. V žebříčku východoevropských executive MBA v roce 2022 se MBA program FPH umístil na pátém místě.

 

 

cambas-mba-accredited

MBA program FPH VŠE je také členem České asociace MBA škol (CAMBAS). Hlavním posláním Asociace je v souladu s jejími stanovami „zajišťovat, udržovat a dále rozvíjet vysokou úroveň studia MBA v České republice“ včetně akreditací studia MBA v České republice.