Ze života MBA: Capstone Project

Capstone Project je nedílnou součástí našeho MBA programu. Tentokrát jsme pro studenty vybrali případovou studii firmy Adidas. Během dvoudenního bloku, který se uskutečnil 12. a 13. května, studenti hledali odpověď na otázku, jak se má Adidas vyrovnat s poklesem prodejů v kamenných prodejnách a nárůstu on-line prodejů během covidové pandemie.

Účastníci tak získali jedinečnou příležitost podívat se na složitý firemní problém z více úhlů a poté navrhnout inovativní řešení. To vše pod intenzivním dohledem Richarda Brunet-Thorntona a Vojtěcha Opleštila, kteří jim pomáhali strukturovat myšlenky a postupně se dostat k řešení.

Intenzivní analýza konkrétního problému v týmu je sice náročná, ale zároveň velmi obohacující. Na fotografiích můžete vidět nasazení, které týmy projektu věnovaly. Všem zúčastněným za jejich úsilí děkujeme.