Noví studenti Executive MBA programu

Je nám potěšením přivítat novou skupinu studentů v našem inovovaném programu Executive MBA. Jejich cesta nebude jednoduchá: 2,5 roku intenzivního studia, přednášky, firemní workshopy, skills semináře, individuální a skupinové reflexe, konzultační projekt, mezinárodní zkušenost a nakonec i diplomová práce nebo business project. Pevně věříme, že všichni uspějí, protože energie této skupiny je opravdu vysoká. Skupina reprezentuje léta praxe a zkušeností, různé názory, vzdělání a národnostní původ.

• Zastoupené země: Česká republika, Indie, Nigérie, Pákistán, Polsko, Rakousko, Ukrajina a Velká Británie.
  • Z hlediska odvětví studenti reprezentují výzkumnou instituci, veřejnou agenturu, výrobu, prodej pohonných hmot, farmacii, elektronický obchod, cestovní ruch, vzdělávání, IT, pokročilé technologie, rychloobrátkové zboží, chemický průmysl a finance a investice.
  • Mezi zastávané pozice a funkční oblasti patří ředitel/vlastník, finanční ředitel, prodej, marketing, výzkum a vývoj, technologický ředitel, právní oddělení a nákup.

Všem novým studentům přejeme hodně štěstí a inspirativních okamžiků, které jim pomohou stát se skutečnými hybateli pozitivních změn v jejich organizacích i mimo ně.