Druhá Alumni & Student Networking Dinner

Co více si přát od networking dinner, než perfektní mix: zhruba jedna třetina absolventi, jedna třetina studenti ze “starého” programu a jedna třetina z nového programu. A k tomu ještě i několik málo zástupců vedení programu a učitelů.
Podruhé jsme se sešli, abychom mezi různými skupinami diskutovali naše postřehy třeba ohledně významu umělé inteligence, stavu ekonomiky nebo další kariérní plány. Ale hlavně abychom si užili dobré jídlo a pití v příjemném prostředí a vylepšili vztahy mezi jednotlivými stakeholdery našeho exekutivního MBA.
Jsem rád, že jsme od nejednoho účastníka slyšeli pozitivní zpětnou vazbu na to, jak zajímavé lidi potkal nebo potkala.
Už nyní se těšíme na další podobné setkání, které nám umožní ještě lépe propojit studenty, absolventy a vyučující a dále tak zvýšit hodnotu našeho programu. A – taky se dobře pobavit ve společnosti zajímavých lidí. Nejen prací je naplněn život.