Vítáme v České republice novou velvyslankyni Kanady

Podobně jako v oscarovém snímku Pan Jones jede do Washingtonu z roku 1939 se do Kanady vydal člen našeho EMBA programu, Filip Vogel. Tedy alespoň na kanadskou ambasádu v Praze.

Vzhledem k tomu, že naše fakulta je členem Kanadské obchodní komory v České republice, často se účastníme akcí, které komora pořádá – a to nejen v oblasti obchodní, ale i kulturní a společenské. Mnohé z posledně jmenovaných akcí oslavují kanadské státní svátky, na kterých jsou expati vítáni i se svými českými rodinami a přáteli.

Filip byl jedním z účastníků prvního setkání s novou kanadskou velvyslankyní v České republice, Její Excelencí madam Emily McLaughlin. Vzhledem k tomu, že v Kanadě žije třetí nejpočetnější česká populace mimo naši zemi, velvyslanectví podporovalo český národ po celou dobu jeho existence – v dobrých i těch méně dobrých časech.

Náš EMBA program se snaží účastníkům nabídnout podobné příležitosti, aby si rozšířili obzory mimo přednáškové místnosti a osobní sítě. Jak poznamenal pan Vogel, byla to příjemná zkušenost.

Poděkování patří panu Jiřímu Krejcovi za to, že nám pomohl toto spojení navázat, a Richardu Brunet-Thorntonovi za inspiraci k tomuto spojení.

Zdroj obrázků: Kanadská obchodní komora v České republice