FPH se nově pyšní prestižní akreditací Triple Crown

Vysoká škola ekonomická v Praze se stala první univerzitou v České republice, která získala akreditaci AACSB (Association to Advance Collegiate Schools of Business). Přečtěte si více o této akreditaci v aktualitě na webu VŠE.

Fakulta podnikohospodářská se tak stala držitelem prestižní akreditace Triple Crown, kterou má pouze 129 škol na světě, z toho zatím pouze 3 školy střední Evropy. FPH se tak zařadila mezi ty nejprestižnější mezinárodně uznávané univerzity.

Akreditace Triple Crown je kombinací tří hlavních mezinárodních akreditací, které může podnikatelská škola získat, což jsou EQUIS, AMBA, a AACSB. Tyto tři akreditace udělují nezávislé mezinárodní orgány na základě hloubkových auditů náročných standardů. Akreditace Triple Crown je proto zárukou špičkové kvality, a odlišuje FPH mezi ostatními vysokými školami.

Pro program Exekutivního MBA je akreditace závazkem vůči našim současným i budoucím studentům a absolventům dále zvyšovat kvalitu našeho programu. Je to také další krok zvyšující pozitivní dopad MBA programu na naše absolventy.

AACSB – Association to Advance Collegiate Schools of Business se sídlem v USA.

EQUIS – evropský systém zvyšování kvality, který provozuje Evropská nadace pro rozvoj managementu (efmd) se sídlem v Bruselu.

AMBA – Asociace MBA se sídlem ve Spojeném království.