Přicházejí noví studenti – připojíte se k nim?

2. září – to je termín pro přihlášky do druhého kola přijímacího řízení do programu Executive MBA.

Říká se, že hodnota MBA je tvořena z poloviny učiteli a z poloviny ostatními studenty. Podíváme se právě na tu druhou polovinu – národnost, odvětví a pozice těch, kteří už byli přijati nebo jsou v pokročilejších fázích přijímacího řízení:

• Zatím zastoupené země: Česká republika, Litva, Německo, Rusko, Čína, Indie
  • Odvětví: nemovitosti, automobilový průmysl, elektronický průmysl, IT, fúze a akvizice, logistika, bankovnictví, výroba, telekomunikace, automatizace, farmacie
  • Pozice: CEO, Projektový manažer, Vedoucí industrializace a udržitelnosti, Analytik fúzí a akvizic, Premium bankéř, Vedoucí výrobního inženýrství, Projektový inženýr, Senior manažer veřejných zakázek

Nezmeškejte tuto skvělou příležitost, jak získat nové znalosti a schopnosti, a také si rozšířit své kontakty. Další informace můžete nalézt na našem webu: