Proč studovat MBA na FPH VŠE

19219060Program MBA na Fakultě podnikohospodářské VŠE nabízí:

 • jsme jediná fakulta s prestižní akreditací EQUIS v České republice.
 • zázemí prestižní české univerzity v oblasti ekonomického vzdělání (VŠE), pravidelně se umísťující na předních místech místech v žebříčcích Financial Times a Eduniversal.
 • program MBA na VŠE 2 roky po sobě drží třetí místo pro východní Evropu v rámci žebříčku MBA škol
 • vysoká kvalita studijního programu (první veřejná vysoká škola s prestižní mezinárodní akreditací FIBAA)
 • plně uznatelné vzdělání v Evropě
 • výuka formou dvoudenních soustředění (pátek a sobota)
 • elitní lektoři: vysokoškolští profesoři, experti a specialisté z praxe, a to jak na národní, tak i mezinárodní úrovni
 • účinné a moderní výukové metody
 • zázemí veřejné vysoké školy umožňuje přístup k širokému množství elektronických zdrojů, databází, knihovna je vybavena širokým množstvím aktuální literatury i v anglickém jazyce
 • moderní výukové prostory
 • naši vyučující jsou často přímo tvůrci know-how v dané oblasti, můžete se tak učit přímo do zdroje
 • možnost studia vybraného modulu na zahraniční partnerské univerzitě
 • úspěšní absolventi, kteří úspěšně využili titul MBA k rozvoji kariéry

Pro přihlášení přejděte do sekce přihlášení.

Studium MBA (Master of Business Administration) na FPH VŠE je určeno manažerům, kteří se chtějí zdokonalit ve své práci a posunout se na špičkové pozice, ale i zájemcům z jiných oborů, kteří mají zájem rozšířit své vzdělání o manažerské dovednosti a poznatky z oblasti řízení firmy. Absolventi získají ucelený strategický pohled na řízení společnosti. Studium MBA poskytuje propojení teorie s praxí, součástí studia je také řešení konkrétních problémů z prostředí firmy manažera. Titul MBA poskytuje absolventům vyšší prestižkonkurenceschopnost na trhu práce a znamená také vyšší hodnotu pro firmu, ve které absolventi působí. Studium MBA umožňuje získat nové poznatky z oblasti řízení firmy a navázat významné kontakty s manažery různých oborů.

Fakulta podnikohospodářská získala jako jediná v České republice prestižní mezinárodní akreditaci EQUIS. Tuto akreditaci získávají jen fakulty se špičkovou výukou, vynikajícími akademickými pracovníky, kvalitní vědeckou činností a silným propojením s praxí. Fakulta se tak řadí po bok univerzit, jako jsou HEC Paris, London Business School, Rotterdam School of Management nebo University of St. Gallen. V regionu střední a východní Evropy se stala teprve čtvrtou fakultou, která akreditaci získala.

Program je jako jediný na veřejné vysoké škole v České republice akreditovaný prestižní evropskou akreditační komisí FIBAA (Foundation for International Business Administration Accreditation). Tato mezinárodní akreditace potvrzuje vysokou kvalitu studia v souladu s přísnými mezinárodními požadavky a staví tak výuku MBA na Fakultě podnikohospodářské na úroveň MBA programů v západní Evropě. Program má rovněž českou akreditaci CAMBAS (Česká asociace MBA škol).

Mezinárodní akreditace AMBA je považována za nejvýznamnější světovou akreditaci v oblasti MBA studia. Na celém světě ji doposud získalo jen 286 nejlepších byznys škol, jako je např. University of St. Gallen či HEC Paris. V České republice je Fakulta podnikohospodářská VŠE první školou s touto akreditací.

Zárukou kvality MBA studia na VŠE je zázemí prestižní instituce, VŠE se pravidelně umisťuje na předních místech v hodnocení Financial Times. VŠE je také hodnocena jako nejlepší manažerská vysoká škola ve východní Evropě.

Kvalitu studia MBA na VŠE potvrzuje také top umístění v prestižním mezinárodním žebříčku Eduniversal pro východní Evropu.

accredited-programme-fibaa cambas-mba-accredited

Kontakt

Máte – li jakýkoliv dotaz ohledně studia, neváhejte nás kontaktovat:

Ing. Vojtěch Opleštil
Tel.: 739 685 930
Email: vojtech.oplestil@vse.cz

Místnost: Rajská budova, 4. patro, č. dveří RB 436A